Posted on

Ano, na nadčasové černé, bílé, či béžové není nic špatného, naopak působí elegantně a žensky. Ale chodit celý rok jak šedá myška? Je jaro, období nových začátků. A tak alespoň v těchto časech by se slušelo přidat do šatníku trochu více barev. Žlutá, kanárkové zelená či tyrkysové. Tyto všechny barvičky vás krásně rozzáří.

Šaty, sukně a poty na podpatku
Snad všechny se shodneme na to, že boty s nízkou podrážkou jsou jednoznačně nejpohodlnější. A pobíháte-li celý den ve městě, puchýř se objeví jedna dvě. Přece jen jsme ale ženy, a tak jednou za čas vyměnit tenisky na lodičky není špatné. Ano, bude se cítit hned jinak. Budete se cítit jako dáma, a právě to muži milují.

Sebevědomí je cítit ve vzduchu
Říká se, že extravagantně, kam patří pro někoho i výrazné barvy v oblečení, nosí především sebevědomí jedinci, kteří se nebojí říct nahlas svůj názor. A něco na tom je. A tak chcete-li si dodat sebevědomí, oblékněte se do barev. Můžete vytáhnout ze skříně již zmíněné květované šaty, červené boty na vysokém podpatku a hlavu ozdobte kloboukem. A je z vás dáma z Francie raz dva!

Méně je více
Nemusíte utratit majlant za značkové oblečení. Ano, do kvalitních kousků se vyplácí investovat, ale jsou to jen ty případy, které vynikají svojí nadčasovostí. U krátkodobých trendů nemusíte kvalitu tolik řešit. Naopak, jednobarevné tričko z dětského second handu za lidové cenyudělá radost nejen vaší dceři či neteři, ale i vám.